Nasz zespół
doradzi najlepsze rozwiązania

Zespół firmy stanowią
pracownicy
 z wielkim doświadczeniem

Są to specjaliści w poszczególnych branżach oraz dziedzinach, w których się specjalizujemy.

Łączy nas pasja i dążenie do wyznaczonego celu, a tym celem jest stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla domu, firmy i każdego z nas indywidualnie, aby żyło się łatwiej.

Wśród członków zespołu są chemicy, inżynierowie, specjaliści branży budowlanej, materiałoznawcy, projektanci i handlowcy. To oni pomogą zrozumieć funkcjonalność i zastosowanie produktu oraz doradzą jak i gdzie go zastosować.

Zapraszamy do kontaktu z wybranymi osobami:

Zarząd:

Image
Jarosław R. Grudziński
Prezes Zarządu
+48 604 517 351
j.grudzinski@innovatechnology.pl

Marketing:

Image
Patrycja Sztyber
Manager
+48 603 943 593
p.sztyber@innovatechnology.pl

Dział Handlowy:

Image
Andrzej Rosa
Dyrektor Handlowy
+48 665 404 094
a.rosa@innovatechnology.pl
Image
Robert Hojda
Kierownik Regionu - Warszawa
+48 668 669 359
r.hojda@innovatechnology.pl
Image
Ewelina Piotrowska
Kierownik Regionu - Lublin
+48 509 966 985
e.piotrowska@innovatechnology.pl
Image
Szymon Ubowski
Przedstawiciel Handlowy - Szczecin
+48 605 354 340
sz.ubowski@innovatechnology.pl
Image
Daniel Kuźbicki
Kierownik Regionu - Gorzów
+48 792 305 008
d.kuzbicki@innovatechnology.pl
Image
Tomasz Filipczak
Kierownik Regionu - Bielsko Biała
+48 602 300 696
t.filipczak@innovatechnology.pl
Image
Aleksander Holec
Kierownik Regionu - Gdynia
+48 609 801 033
a.holec@innovatechnology.pl
Image
Jerzy Ratajkiewicz
Przedstawiciel Handlowy - Jelenia Góra
+48 698 233 793
j.ratajkiewicz@innovatechnology.pl
Image
Ewa Zych
Przedstawiciel Handlowy - Warszawa
+48 502 019 738
e.zych@innovatechnology.pl
Image
Kamil Wang
Pełnomocnik Zarządu ds. Rynków Wschodnich
+48 535 718 101
k.wang@innovatechnology.pl
Image
Matt Morawski
Pełnomocnik Zarządu - Szwajcaria i Francja
+41 78 928 06 44
m.morawski@innovatechnology.pl
Image
Michael Sadowski
Pełnomocnik Zarządu - Szwajcaria i Francja
+41 79 173 11 62
m.sadowski@innovatechnology.pl
Image
Phillip Skowronek
Pełnomocnik Zarządu - Niemcy
+49 170 9432050
p.skowronek@innovatechnology.pl