Kontakt
i przedstawiciele

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Komunikacja z Klientami jest dla nas bardzo ważna. Jeśli macie Państwo jakieś pytania związane z naszą ofertą czy poszczególnymi działami, chcecie podzielić się z nami opinią albo przekazać swoje sugestie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czekamy na wiadomości od Państwa, postaramy się szybko i rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie.

Zachęcamy do współpracy!

Dane spółki w Polsce
  • INNOVA TECHNOLOGY Sp. z o.o., ul. Obrzeżna 1C53, 02-691 Warszawa
  • +48 22 594 89 94; +48 665 404 094
  • IBAN PL33 1140 2004 0000 3002 7888 3596
Przedstawicielstwo w Wielkiej Brytani
  • Innova Global Solutions Ltd.
  • 112 Bridge Road, Isleworth TW7 6HE, UK
  • CN/12130932; UTR/11844 15720

Poproś o kontakt przedstawiciela

Dział Handlowy:

Image
Andrzej Rosa
Dyrektor Handlowy
+48 665 404 094
a.rosa@innovatechnology.pl
Image
Robert Hojda
Kierownik Regionu - Warszawa
+48 668 669 359
r.hojda@innovatechnology.pl
Image
Ewelina Piotrowska
Kierownik Regionu - Lublin
+48 509 966 985
e.piotrowska@innovatechnology.pl
Image
Szymon Ubowski
Przedstawiciel Handlowy - Szczecin
+48 605 354 340
sz.ubowski@innovatechnology.pl
Image
Daniel Kuźbicki
Kierownik Regionu - Gorzów Wlkp.
+48 792 305 008
d.kuzbicki@innovatechnology.pl
Image
Tomasz Filipczak
Przedstawiciel Handlowy - Bielsko Biała
+48 602 300 696
t.filipczak@innovatechnology.pl
Image
Aleksander Holec
Kierownik Regionu - Gdynia
+48 609 801 033
a.holec@innovatechnology.pl
Image
Jerzy Ratajkiewicz
Przedstawiciel Handlowy - Jelenia Góra
+48 698 233 793
j.ratajkiewicz@innovatechnology.pl
Image
Ewa Zych
Przedstawiciel Handlowy - Warszawa
+48 502 019 738
e.zych@innovatechnology.pl
Image
Kamil Wang
Pełnomocnik Zarządu ds. Rynków Wschodnich
+48 535 718 101
k.wang@innovatechnology.pl
Image
Matt Morawski
Pełnomocnik Zarządu - Szwajcaria i Francja
+41 78 928 06 44
m.morawski@innovatechnology.pl
Image
Michael Sadowski
Pełnomocnik Zarządu - Szwajcaria i Francja
+41 79 173 11 62
m.sadowski@innovatechnology.pl
Image
Phillip Skowronek
Pełnomocnik Zarządu - Niemcy
+49 170 9432050
p.skowronek@innovatechnology.pl